نتایج جستجو برای عبارت :

پاییز منفور

‏سه خطای بزرگ هستی:۱-ابلیس از روی تکبر از فرمان خدا سرپیچی کرد و رانده شد۲-آدم همه نعمتی داشت اما از میوه ممنوعه خورد و همه چیزشو از دست داد۳-قابیل برادرشو کشت تا دارائیشو غصب کنه و منفور عالم شدپس:مغرور باشی رانده میشیطمع کنی همه چیزتو از دست میدیحسود باشی منفور عالم میشی
بعضی وقتا -به‌طرز عجیبی خیلی وقتا- فکر می‌کنم آدم چطور می‌تونه به اندازه اون منفور باشه؟ اونقدری که اکثریت (بالای 90 درصد) افرادی که در یه محیطی باهاش شریک/همکار/... هستن، منفور بودنش رو به زبون آورده باشن و حسی که بهش دارن. این سؤال اونقدر برام در اولویت نیست -و اونقدر مثال‌های زیادی درموردش شاید وجود نداشته باشه- که اگه رفتم روان‌شناسی بخوام بهش جدی فکر کنم. ولی گمونم بازم این سؤال سراغم میاد؛ که تو چطور می‌تونی اینقدر منفور باشی دختر؟
بنظ
جان بی جمال جانان میل جهان ندارد هر کس که این ندارد حقا که آن ندارد با هیچ کس نشانی زان دلستان ندیدم یا من خبر ندارم یا او نشان ندارد هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است دردا که این معما شرح و بیان ندارد سرمنزل فراغت نتوان ز دست دادن ای ساربان فروکش کاین ره کران ندارد چنگ خمیده قامت می‌خواندت به عشرت بشنو که پند پیران هیچت زیان ندارد ای دل طریق رندی از محتسب بیاموز مست است و در حق او کس این گمان ندارد احوال گنج قارون کایام داد بر باد در گوش دل فر
خب دیگه ما هم از سوی خواهر جانمون به نامه نوشتن دعوت شدیم http://bandeyeashegh.blog.ir/ یه کم فکر کردن لازمه تا ببینیم به کی بنویسیم و چطور بنویسیم .
هزاران موضوع در ذهنم گام میگذارند و من فکر می کنم که کدام یک بهتر است ... ؟ تا اینکه بالاخره یکی را برمیگزینم : امتحان
سلام بر موجود منفور همواره حاضرم . از زمانی که چشم گشودیم در مدرسه بودیم و از زمانی که در مدرسه بودیم تو هم بودی . گاه مهربان همچون خرس صورتی کارتون ها و گاه خشن همچون لاکپشت نینجا ...
موجود منفور ل
نوشتنم نمی آیدپس از مدتها اما دست به قلم برده ام تا این زنجیره ی منفور ننوشتن را پاره کنمچرا که نوشته ها بیشتر از هر قطعه عکسی، یاداور روزهای پرتب و تابمان را دارندتب هایی از جنس کروناتب هایی از جنس دوریتب هایی از جنس خانه نشینی
ادامه مطلب
من تا همین چند سال پیش نسبت به آدما خیلی مهربون بودم. حتی اگه دلم می‌شکست و بدی می دیدم سعی می کردم خودم خوب باشم و به بقیه کاری نداشته باشم ، گوشم پر بود از این جمله های تو خوب باش و به جهان انرژی مثبت بده که دو چندان به سوی خودت بر میگرده . و اون خطا ها و اشتباه ها رو از ذهنم به مرور زمان کم رنگ می کردم . اما حالا با گذشت زمان و تکرار قضایا پخته تر شدم . به حقیقت ها بیشتر رسیدم ، به واقع آدمی که کوچیکترین اذیت رو از جانبش دیدی باید بی برو و بر گرد از
چقد از خونه مون متنفرم از فضاش ...رنگ هاش..چیدمان تخمی ش  ...خاطرات پوچ و صدتا یه غازش..حتی از نفس کشیدن توش خسته ام... از تحمل ادمایی که نمیخوانت(البته من متوجه هستم که آدم منفور و غیر قابل تحملی هستم و حق میدم که کسی از من خوشش نیاد که واقعا چرا باید بیاد )..  کاش میشد فرار کرد...تا بینهایت..بدون سرخر
میتونم بگم بد ترین کار ها رو سال نود و هفت کردم 
بد ترین تصمیم ها رو گرفتم  
تصمیم ها و کارهایى که واقعا میتونم دربارشون بگم اگه یه بچه ى ده ساله جاى من بود بهتر واکنش میداد بهتر برخورد میکرد 
واقعا نمیتونم براى خودم این موضوع رو هضم کنم که اینقدر خودم رو کوچیک کردم که با یه مشت ادم هایى که واقعا نمیشه بهشون گفت ادم معاشرت کردم و اجازه دادم وارد زندگیم بشم و حتى باهاشون حرف بزنم ! نمیخوام به ادمى توهین کنم اما واقعا بعضى از رفتار ها از ادم ها وا
رهبر نشوی تنها، ما یار تو می گردیم
وز جرگه عشاقت سردار تو می گردیم 

گر لشکر سفیانها از غرب به پا خیزد 
در قحطی انسان ها عمار تو می گردیم

با جرم ولای تو گر بر سر دار آییم 
مدح تو کنیم بر دار، تمار تو می گردیم 

این من نه منم تنها، آید ز #بسیج آوا 
رهبر نشوی تنها، ما یار تو می گردیم

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شود
همسایه ی دشمن است و منفور شود 
پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیم 
تا دیده ی هر فتنه گری کور شود

بسم الله الرحمن الرحیم
وقتی که من آتش شوم سیلی به گوشت میزنماین ذات منفور تو را از روی صحنه می برموقتی که من آتش شومهر خشک خاکستر کنمدر کوچه های عاشقیبا عشق هم بستر شوم_______________________وقتی که من آتش شومسیلی به گوشت میزنماین کشور مهروهنراز لوس تو خالی کنموقتی که من آتش شومهر خشک خاکستر کنمدر کوچه های شهر خودبا عشق هم پیمان شوممرتضی متقیان
امام چهارم ع فرمود اگر مردم بدانند در طلب علم چه فایده است  انرا میطلبیدند اگر چه با ریختن خون دل و فرو رفتن در گردابها باشد خداوند تبارک و تعالی بدانیال وحی فرمود که منفور ترین بند گانم نزد من نادانی است  که حق علما را سبک شمرد و پیرو ی از ایشان نکند  و محبوترین بند گانم پر هیز کاریستکه طالب ثواب بزرگ و ملازم علما پیرو خوبشتن داران و پذریرنده حکما باشد
یک نوع پشیمانی هست که از همه بدتر است ، آن هم پشیمانی ایست که وقتی دلت از آدمی که به تو نزدیک است گرفته ، می روی و پیش یک آدم دیگر یک سری اراجیف سر هم می‌کنی در مورد دل گرفتگی ات تا خودت را سبک کنی . این احساس پشیمانی خیلی فجیع و دردناک است . مخصوصاً اگر طرفت را خیلی دوس داشته باشی و آن کسی هم که پیشش درد و دل کردی آدم نامحرمی باشد و بعدا از حرفهایت علیه خودت استفاده کند.
ب.ن: به نظرم این اتفاق جزو لجن ترین و منفور ترین رفتار هایی است که در آدم ها میش
به عنوان کسی که مدت مدیدی چفیه می انداختم و الآن فقط ملبّس هستم، میگم عمامه خیلی محبوب تره.
برای مثال مردم به چفیه واکنش های بدی نشان می دادند و حتّی گاهی نزدیک بود که به زد و خورد فیزیکی کشیده بشه.
امّا تقریبا هیچکدام از آن ها در ایّام معمم بودن رخ ندادن.

واقعا این بسیجی ها چه کرده اند که یکی از نمادهای دفاع مقدس، تا این حد در بین مردم منفور شده است!!
اصلا آیا تقصیر بسیجی ها بوده؟
و چنین بود که تمامی وبلاگ های فارسی زبان سطح کشور ...پر از ناله نوشته های نتایج کنکور کنکوری های ۹۸ شد ...
بیخیال بابا!وارد دانشگاه که بشین ...رتبه یکش با رتبه ۱۰ هزارش هییییییییییییییییییییچ فرقی نمیکنن...!
حتی از نظر اساتید ...
البته که شاید اونایی که رتبه های بهتری دارن تا چن وقت مغرور باشن جلو خودشون و منفور باشن جلو چشم بقیه‌..شایدم امتحان ترم یک رو از همه بهتر بدن اما از ترم دو همه عین چی تو چی گیر میکنین...به راحتی !
تجربه یک رتبه برتری رو جدی ب
لطف حق داد به ما حضرت قاآنی را
.
در میان دو جهان غیر شهیدان حسین
چه کسی درک کند مردن عرفانی را؟
.
خون قاسم که زمین ریخت، فرو می بلعید
هیبت و قدرت آن دولت شیطانی را
.
باتلاقی است که جز دولت منفور ترامپ
عاقبت می شکند کعبه عبرانی را
.
رهبر کفر جهانی که به مستی خفتی!
خیز و بشنو سخن ملت قرآنی را:
.
ضربه ای سوی تو آید که فراموش کنی
چهره رافت اسلامی انسانی را
.
دشمنان وطنم باز همه می بینند
انتقام و غضب خاسته از وحدت ایرانی را
.
بابِ قاسم که شود ساخته در صحن
در دنیایی زیستن که وخامت درد و زخم  هر روز بیشتر از دیروز  بر انسان می افزاید و زندگی انسان را لکه دار می کند . انسانهایی متفاوت با افکار متفاوت پیر جوان دوست همسایه حراف دزد و.....
ادمها حیات خوش را از انسانها  سلب می کنند . 
برای زیستن و خوش بودن باید بهترین راه را منتخب نمود . و با مزاج و افکار آنها ساخت 
بهترین رابطه این نیست که اشخاص بی عیب و نقص را گرد هم آورد . بلکه ان است که هر فرد باید بیاموزد که با معایب و افکار دیگران انان  را بپذیرد و تح
در دنیایی زیستن که وخامت درد و زخم  هر روز بیشتر از دیروز  بر انسان می افزاید و زندگی انسان را لکه دار می کند . انسانهایی متفاوت با افکار متفاوت پیر جوان دوست همسایه حراف دزد و.....
ادمها حیات خوش را از انسانها  سلب می کنند . 
برای زیستن و خوش بودن باید بهترین بود و بهترین راه را منتخب نمود . و با مزاج و افکار آنها ساخت 
بهترین رابطه این نیست که اشخاص بی عیب و نقص را گرد هم آورد . بلکه ان است که هر فرد باید بیاموزد که با معایب و افکار دیگران انان  ر
من گالیله در هفتادمین سال زندگی در 
مقابل حضرات شما به زانو در آمده ام 
در حالی که کتاب مقدس را در پیش رو
 دارم و با دست های خود آن را لمس 
میکنم توبه میکنم و ادعای خالی از
 حقیقت حرکت زمین را انکار می نمایم 
و آن را منفور و مطرود می دانم.

گالیله وقتی توبه کرد در هنگام خروج
 از دادگاه تفتیش عقاید بر پله ها پای 
خود را بر زمین می کوبید و با خود زمزمه کرد:
ای زمین تو به حرکت خود ادامه 
بده و به حرفهای من کاری نداشته باش!.
ای خدا ، ای خالق عشق و شعور
ای خداوند گرامی ای غفور
کن کمک تا آنکه برداریم ما 
گام دوّم با خردمندی و شور
کشور ایران کند با اقتدار
از گذرگاه خطرناکش عبور
با تعمّق کرده دشمن را فلج
حق شود حاکم در اجرای امور
حال و روز تک تک مردم شود
پر زشادیهای همراه غرور
صبر آنها میوه ی خود را دهد
صلح و خوبی بهر عالم با وفور
روبروی ظلم و جور شرق و غرب
گشته دولتهای اسلامی جسور
یک نگاه تازه حاکم تا از آن
رهبران مسلمین گشته فکور
از تشرهای شیاطین واهمه
گردد از کلّ مسلم
ساعت 24-چه وبمستر باشید و چه یک کاربر عادی اینترنت، قطعا تا امروز با پاپ آپ مواجه شدید.اگر برای شما هم سوال است که راه درامد سایت ها چیست یکی از پاسخ ها پاپ آپ است، روشی منفور و پر درامد!برای کسب اطلاعات بیشتر از پاپ آپ و انواع آن در ادامه با مگامگ همراه باشید.
پاپ آپ چیست؟
اگر بخواهیم به معرفی پاپ آپ  و کسب درآمد از  پاپ آپ به صورت لغوی بپردازیم باید گفت POP-UP به پنجره ها یا صفحاتی گفته میشود که به منظور تبلیغات، اطلاع رسانی و یا… در فضای اینترنت
به منفور ترین و مزخرف ترین ادم روى کره ى زمین تبدیل شدم ! 
بعضى وقتا به ادم هایى که افسردگى میگیرن یه شک هایى وارد میکنن که حافظشون رو به مدت خیلى کوتاهى پاک میکنه [ البته درست مطمئن نیستم ] یعنى به حافظه ى بلند مدتشون ضربه اى نمیزنه 
به شدت به همچین چیزى نیاز دارم دوست دارم دقیقا از دو سال پیش تا الان هیچیه هیچیش یادم نمونه ، دقیقا تو خلاء مطلقم وحشتناکه هیچى هیچى از راهمو نمیدونم نمیدونم چى میخوام چى کار باید بکنم زندگیم به مزخرف ترین حالت مم
ای خدا ، ای خالق عشق و شعور
ای خداوند گرامی ای غفور
کن کمک تا آنکه برداریم ما 
گام دوّم را قوی تر ، با غرور
کشور ایران کند با اقتدار
از گذرگاه خطرناکش عبور
با تعمّق کرده دشمن را فلج
حق شود حاکم در اجرای امور
حال و روز تک تک مردم شود
پر زشادیهای همراه سُرور
صبر آنها میوه ی خود را دهد
صلح و خوبیِ فراوان، با وفور
روبروی ظلم و جور شرق و غرب
گشته دولتهای اسلامی جسور
یک نگاه تازه حاکم تا از آن
رهبران مسلمین گشته فکور
از تشرهای شیاطین واهمه
گردد از کلّ
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.

در این مقاله میخوانید :
دلیل حذف حساب کاربری تلگرام
سرویس پیام رسان تلگرام ، محبوب یا منفور ؟
حذف اکانت تلگرام برای رفع ریپورت
نکات لازم به دانستن قبل از حذف اکانت تلگرام
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت خود برنامه
ویدیو آموزش د
گفت: «قاضی عزّالدّین سلام می‌رساند و همواره ثنای شما و حمد شما می‌گوید.»
 فرمود:
هرکه از ما کند به نیکی یاد
یادش اندر جهان به نیکی باد
اگر کسی در حق کسی نیک گوید آن خیر و نیکی به وی عاید می‌شود(1)، و در حقیقت آن ثنا و حمد به خود می‌گوید. نظیر این چنان باشد که کسی گرد خانهٔ خود گلستان و ریحان کارَد، هر باری که نظر کند گل و ریحان بیند، او دائماً در بهشت باشد. چون خو کرد به خیر گفتنِ مردمان، چون به خیر یکی مشغول شد، آن کس محبوب وی شد، و چون از ویَش یا
امروز تولدم بود و در طی این سال هایی که گذشت اولین بار بود تولدم به جای عزای عمومی مصادف شده بود با یک عید(لعنت به آدم جوگیر!عزای عمومی سه روز،یه هفته،یه ماه نه این که تا ابد!)ولی من مجبور بودم امروز رو به مطالعه منفور ترین درس علوم انسانی یعنی فلسفه بپردازمبا این حال بعد مدت ها یه فیلم دیدم؛پرستیژ،یه شاهکار دیگه از کریستوفر نولان.
پ.ن: ممنون از دوستانی که به یادم بودند. امیدوارم واقعا یک سال بزرگ تر شده باشم(:
بســــــــم الله الرحمــــــن الرحیــــــــــم
#اصلاح_خانواده
#اصلاح_دیگران  جلسه چهارم
یکی از خصوصیاتی که باید در خودمون رشد بدیم اینه که برای اصلاح دیگران "مچ گیری نکنیم" و "سرکوفت نزنیم"
مخصوصا در برخورد با جوانان نباید سخت گرفت
امیرالمومنین علی علیه السلام فرمود خطای جوانان رو تغافل کنید.
اگه پسر و دختر جوانتون یا شوهر جوانتون یه اشتباهی کرد
شما هی به روش نیارید. هی توی سرش نزنید.
هی ملامتش نکنید.
مثلا یه روز نمازش قضا شدههی پدرش توی سر
امروز تولدم بود و در طی این سال هایی که گذشت اولین بار بود تولدم به جای عزای عمومی مصادف شده بود با یک عید(لعنت به آدم جوگیر!عزای عمومی سه روز،یه هفته،یه ماه نه این که تا ابد!)ولی من مجبور بودم امروز رو به مطالعه منفور ترین درس علوم انسانی یعنی فلسفه بپردازمبا این حال بعد مدت ها یه فیلم دیدم؛پرستیژ،یه شاهکار دیگه از کریستوفر نولان.
پ.ن: ممنون از دوستانی که به یادم بودند. امیدوارم واقعا یک سال بزرگ تر شده باشم(:
سه احتمال برای یکی از منفورترین مسئول کشور  که بارها پشت رهبر را خالی کرده است  و به:
وعده های خلاف
عوامفریبی
وطن فروشی
هدر دادن سرمایه های ملی
حمله به ارکان نظام مانند سپاه و شورای نگهبان 
و البته دروغگویی، معروف است، وجود دارد!
یا مانند بنی صدر با لباس مبدل از کشور خارج می شود
یا عدم صلاحیت سیاسی از نهادهای ناظر بالادستی خواهد گرفت.
و یا با نفرت روز افزون مردم روبرو شده و با رافت اسلامی، در عزلت خواهد زیست!
و یا....
آموزش روش های حذف اکانت تلگرام ( دیلیت اکانت تلگرام)
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.
در این مقاله میخوانید :
حذف اکانت تلگرام برای رفع ریپورت
حذف اکانت تلگرام از طریق سایت خود برنامه
ویدیو آموز
حذف اکانت تلگرام به دلیل عدم دسترسی سریع و واضح به گزینه های حذف برنامه همانند حذف اکانت اینستاگرام از جمله مشکلاتی می باشد که برای کاربران در فضای مجازی وجود دارد.
در این مقاله میخوانید :

ویدیو آمو
در این مقاله میخوانید :
ویدیو آموز
در این مقاله میخوانید :
ویدیو آموز
روش پخت کله پاچه
مواد مورد نیاز برای پختن کله پاچه
کله پاچه گوسفند 1 دست
نخود 100 گرم
پیاز 2 عدد درشت
زرد چوبه 1 ق چ
نمک و فلفل سیاه به میزان لازم
آب ا لیتر یا بیشتر
سیر 4 تا 5 حبه
طرز تهیه کله پارچه ، ترسناک دوست داشتنی
با اینکه کله پاچه جزو 20غذای منفور و چندش آور جهانی قرار گرفته اما میشه گفت طرفدارانش نه تنها کم نیست بلکه شامل بیشتر افراد ایرانی هم میشه.این غذا رو هر کس به شکل مختلفی طبخ میکنه و من با جستجو در کتب آشپزی و سایتهای ایرانی و خارجی متا
                      یک روز پس از حوادث تروریستی پاریس در نشستها، همایش ها، رویدادهای ورزشی و ... در سراسر جهان با یک دقیقه سکوت برای ادای احترام به قربانیان این حادثه آغاز شد. ترور پدیده ای منفور در هر نقطه از جهان است چه فرانسه باشد چه سوریه، عراق، لبنان و یمن و ... اما سئوال اینجاست که چه کسی تروریسم و تروریست ها را پرورش می دهد؟ آیا جز این است که امروز شمار بسیاری مردم بی گناه قربانی سیاست های تروریست پرور دولت هایشان شده اند؟                  
ای مرگ بر این ساعت بی هم بودن...
....
راستش را بخواهی عزیز دلم ...گاهی بدجور از دست عکس هایت کفری میشوم ...انقدر که دوست دارم بکوبمشان به دیوار و به لبخند وامانده ات که هیچ وقت از جایش تکان نمیخورد بدو بیراه نثار کنم ..‌.چطور میتوانی به من زل بزنی و بخندی و پلک هم نزنی ...چطور میتوانی گونه های خیسم را با خنده های آدمکشت به مسخره بگیری ؟؟؟واقعا چطور؟؟؟توی یکی از منفور ترین هایشان با آن کلاه لبه دار و دست هایی که همیشه به سینه میزنی به وسعت تاریخ لبخند ز
باسمه تعالی
احکام اسلامی
قصاص
غزل۵
قصاص است باعث آرامش و عدل الهی
تلافی کردن عین عمل باشد چو خواهی
مجازات و عقاب یاغیان اندر تقاص است
برای خاطیان اجرا شود این امر گاهی
اگر محرز شود قتل کسی از روی عمد استجزایش حکم و فرمان خدا در شرع خواهی
نباشد فرق و تبعیض و رفاقت در عدالت
که در اجرا و دستور قضاوت نیست راهی
قصاص است همچو حق الناس در احکام اسلام
شریعت حامی عفو است و بخشش در گواهی
مصادیق الهی باشد و فرمان یزدان
قصاص است پاسخ کار خلاف و فکر واهی
نم
باسمه تعالی
اماکن مقدسقبرستان بقیع
امروز جهان شاهد تخریب قبور است
امید بشر اذن خدا، بهر ظهور است
چشم همه گریان شده از وضع قبورش
امروز دل شیعه پر از خون و صبور است
آرامگه چار امام است و بود مدفن اصحاب
آن باعث احیای ولایت و حضور است
ویران شده آثار قبور حسن و باقر و سجاد
هم صادق و هم آمنه اصحاب غرور است
دفن است خدیجه به همین خاک مقدس
در بین زنان شاخص و در کسب جسور است
یوم الهدم است روز خرابی عمارات
آن قوم ستم فاقد ادراک و شعور است
در مکتب ما منطق و
به نام خالق بی‌همتا
بانو لابه‌لای برگ‌های بهاری به انتظار شکفتن مانده و انتظار را زمانی طولانی به دوش 
کشیده بود. انتظاری جان‌فرسا اما در عین حال شیرین، شیرینی که زمان به نتیجه نشستنش 
در فراسوی ذهنش به شکل رویایی بکر به تصویر درمیامد.
باد بهاری موهای شبق رنگش را به رقص درآورده بود و حسی لذت‌بخش وجودش را در 
عین انتظاری بی‌صبرانه پر کرده بود. 
انتظار برای شکفتن و متولد شدن موجود دوست‌داشتنی وجودش، موجودی که مانند شکوفه
پربار و عطر
دانشمندان با استفاده از شواهد بدست آمده از دی ان ای سعی می کنند معمای آدم برفی منفور را حل کنند. این یکی از بزرگترین معماهای حل نشده در دنیاست. طی صدها سال، داستانهای آدم برفی منفور یا همان یتی جزئی از افسانه‌های مردم هیمالیا شده است، اما هرگز مدرک قطعی مبنی بر وجود این موجود بدست نیامده است. اکنون، گروهی از دانشمندان برجسته بین‌المللی با موشکافی پیشرفته ای که از دی ان ای می شود، مشخص می کنند که آیا توضیح منطقی در ورای این نظریه‌هاست یا خیر
بنام خدا
گپی دیگر :
بخش دولتی. بخش خصوصی  و دولت ؛
شما ریس یک شرکت (کشور) هستید ، ابواب جمعی شما در این شرکت میشوند همان بخش (دولتی) .
و حالا ارباب رجوع شما ، طرف تجاری شما میشود همان بخش (خصوصی) ، 
ببینیم اگر شما سعی در رضایتمندی ابواب جمعی نداشته باشید و ابواب جمعی سعی در جلب رضایت مشتریان نداشته باشند . 
این شرکت با این ساختار به چه مجبور یا محکوم خواهد شد ؟
میزان برای ایجاد و کسب رضایتمندی قانون است ، قانون همان برنامه ریزی نظام مند برای احترام
چیزی طول نمی کشد تا متوجه شوی همه چیز درباره ی قرارداد هاست،آن هم از نوع خیالی و انتزاعی اش.از تو دعوت میکنند به حرف زدن و خود را در قبال حرف های هیچگاه ناگفته ی تو مشتاق و صبور نشان میدهند و خود را در قالب شنونده ای که با بقیه ی شنوندگانی که تا بحال دیده ای فرق دارد جا میزنند و بسته به حوصله یا هدف مورد نظرشان پیوسته این نقش را بازی میکنند تا به چیزی که خواهان آن هستند برسند یا دست کم با ناامید شدن از تو قید همه چیز را بزنند. درواقع شنیده میشوی ت
خدایا به تو پناه میبرم از اینکـه در آراستن صورتم چنان مشغول شـوم که از اصلاح سیرتم باز بمانـم خدایا سیرت را تو میبینی و صورت را دیگران ، شـــرم دارم از اینکه محبوب دیگـران باشم و منفور تو پس خــدایا … تو خوش صورت و خـوش سیـرتم کـن که اول محبوب تو باشم بعد دیگـران
۱- از خودتان تعریف کنید و تمام کارهای خوبی که انجام داده‌اید را لیست کنید.
۲- یک چیز محبوب در بین مردم را انتخاب کرده و به شکل غیر مستدل و با احساسات تخریبش کنید.
۳- وقتی کسی از شما در کامنت‌ها سوالی پرسید جوابش را ندهید و در کل سعی کنید هیچ کامنتی را با جواب نگذارید.
۴- در مورد تمام مشکلات و بدبختی‌‌های ریز و درشتی که دیده‌اید صحبت کنید و از همه چیز شکایت کنید.
۵- کپی کنید، کپی بهترین راه نفرت پراکنی است، فقط به این شکل کپی کنید که منبعش را نگذا
تانزانیای خالی یه بار نوشته بود: ”...اما مرگ بزرگوار است، یک لایه از گذشتن روی همه چیز می‌کشد.“
و گذشتن از زاویه‌ها، تقاطع‌ها، تنافرها.‌..
شاید تنها چیزی که همه... همه‌ی مارکسیست‌ها، کمونیست‌ها، کاتولیک‌ها، درویش‌ها، آتئیست‌ها، مغول‌ها، شرق دور، غرب وحشی، اهلی، بربر، فرنچ، جرمن، نیچه،  هیوم، هگل، هایزنبرگ، هایدگر، هایده، هدایت، هاشمی، همه... همه در مقابلش توی یک صف واحد مرتب از تسلیم و باور وایسادن. تعظیم به خط تیره‌ی ناگزیر بین تول
باسمه تعالی
اماکن مقدس
غزل ۱
امروز جهان شاهد تخریب قبور است
امید بشر اذن خدا، بهر ظهور است
چشم همه گریان شده از وضع قبورش
امروز دل شیعه پر از خون و صبور است
آرامگه چار امام است و بود مدفن اصحاب
آن باعث احیای ولایت و حضور است
ویران شده آثار قبور حسن و باقر و سجاد
هم صادق و هم آمنه اصحاب غرور است
دفن است خدیجه به همین خاک مقدس
در بین زنان شاخص و در کسب جسور است
یوم الهدم است روز خرابی عمارات
آن قوم ستم فاقد ادراک و شعور است
در مکتب ما منطق و افکار م
یه قسمتی از فرهنگ ایرانی بودن هست که واقعا مسخرس. به نام لاپوشونی کردن.
مثل احمقا وانمود کردن به اینکه همچی چقدر خوبه.
مثلا یارو پست گذاشته با چادرش که ادم باید جوری زندگی کنه که بودنش چیزی به این دنیا اضافه کنه و هر خر و الاغی رو هر چقدر که منفور بوده فالو کزده و اینا. خب بخش مذهبی بالاشهری شهر ما معمولا اینشکلین.
من از یسریا خوشم نمیاد. میدونم دردشر درست کنن آزار دهنده هستن و مریض روانین. خب قطعا اونا رو فالو نمیکنم و خودشونم جر بدن طرف شون نمی
امشب Whcaw یه پستى رو توى استوریش گذاشته بود(کلیک کنید)یعنى میتونم بگم اوج حقارت و بدبختى انسان…اوج حیوون بودن…اوج نجاست…و اوج بدترین فحشى که میتونید نثار همچین موجود کثیفى کنید!!!!…از خودم پشیمونم که چرا بهش حیوون گفتم:(…به والله مجید حیوون خیلى ارزشش از این عن دوپا بالاتره!
آخه دیوث،جنده…میدونى چه بلایى سر اون بچه دارى درمیارى…بى شرف میدونى اون بچه چجور روحش به گا میره!!!خود بى شرفت رو یه مشت بى صفت آشغال بزرگ کردن که همچین بلایى سر این بچ
امروز با نفرتِ ترسناکم مواجه شدم،
اولین و کهنه ترین کینه ی روحم رو لمس کردم،بهش خوب نگاه کردم،بالا و پائینش کردم،دیدمش؛بعد از مدت ها ندیدنش امروز خوب تر از همیشه دیدمش،بدون اینکه بترسم حالت تهوع همیشگی سراغم بیاد، بدون اینکه نگران شب زنده داریُ خوابِ بد باشم!آهنگایی که اونو یادم میاوردن رو گوش دادم،خاطرات منفور رو با جزئیات مرور کردم،خط خطی های رو چهرشو حذف کردم تا خوب درکش کنم،چیزهای خوبُ بدشو باهم زیرُ رو کردم،احساسِ بی اساسِ اولیه ی خ
1. سه ماه مونده به کنکور، امروز یازدهم رو نصف کردم:)) در کل هم دو سومشو خوندم^__^ ولی کیه که بخونه و فک نکنه همه چی یادش رفته؟:|
2. داداشم با بخشی از عیدیاش از این تفنگایی که گلوله اسباب بازی دارن می چسبه بع شیشه خریده؛)) بیشتر از اون من با تفنگه بازی میکنم:| خیلی حال میده واقعا:)) طوریکه پشوتن دلسوزانه بهم قول داده اگه تک رقمی بشم برام از این تفنگا میخره:)) از دست رفتم قشنگ:))
3. اولین چیزی که به کاظم میخوام بگم برم بخره کمانه^__^ یه کمان آبی گوگولی. انقدر د
در این مقاله میخوانید :

ویدیو آمو
اولین بار که عاشق شدم کلاس چهارم ابتدایی بودم،عاشق یکی از پسرهای اقوام که سالی چند بار هم را می دیدیم،بار اولی که دیدمش بر سر یک مسئله ی کودکانه دعوایمان شد،یادم می آید که با آن دعوا به شخصیت منفور زندگیم تبدیل شده بود...تا اینکه متوجه نگاه هایش شدم،من غذا می خوردم و او مرا نگاه می کرد،من بازی می کردم و او مرا نگاه می کرد،من با دخترهای فامیل حرف میزدم و او مرا نگاه می کرد...بعد از مدتی فهمیدم که می شود به توپ والیبال حس خوب داشت،چون دست های او به
در این مقاله میخوانید :

ویدیو آمو
احتیاج عصبی به جلب محبت و نیاز به تأیید و تصویب دیگران حکایت از یک مسئلهٔ اساسی دیگر نیز می‌کند. کسی که احتیاج عصبی و افراطی به محبت دیگران دارد، باطناً احساس بی‌ارزشی، حقارت، ضعف روحی و عدم اعتماد به نفس نیز می‌کند ؛ یا درست تر این است که بگوییم احتیاج به جلب محبت ناشی از این ضعف‌هاست.
شخص عصبی در هرزمینه‌ای خودرا بی‌ارزش‌تر و بی‌کفایت‌تر از آنچه واقعاً هست تصور می‌کند و فکر می‌کند آدمی است بی‌عرضه که شایستگی و توانایی انجام هیچ کار
از عنوان شروع می‌کنم. دقیقا از خودِ عنوان، که می‌توانست هرچیز دیگر باشد،  هر ترکیب دیگری از کنار هم چیده شدن هر چیز!
شاید هم دارم مهمل می‌بافم. شاید فقط می‌توانست شامل ساختار جملات التماسی باشد. یا هر جمله‌ی هرچیز، مثلِ... اصلا بیخیال عنوان.
بیا به موضوع بپردازیم. یا فعلا نپردازیم‌.
به درونِ مایه برویم؛ مایه‌ای از پوچی، خلأ، درنگ، حسرت، وهم، تصور،... هرچیز به جز فکر!
مایه: واژه‌یاب به نقل از دهخدا می‌گوید:
”اصل و ریشه و بنیاد و مصدر و اساس
نفرت ناشی از رنگ پوست زندگی سیاهان را فروتر از زندگی سفید پوستان قرار داده و انسان سیاه، که عکس العملش در قبال آرزوهایش شبیه سفید پوستان بود، می جنگید تا آگاهی از این تفاوت را در قلبش به خاک بسپارد چون این آگاهی سبب وحشت و تنهایی او می شد.انسان سیاه که مورد نفرت سفید پوستان و منفور فرهنگی بود که خود جزء حیاتی آن به شمار می آمد، کم کم خودش هم از چیزی از درون خودش که مورد نفرت بقیه بود، متنفر شد ولی غرورش او را وا می داشت این نفرت از خود را پنهان ک
سلام      

بسم الله الرحمن الرحیم

وَکَیْفَ تَأْخُذُونَهُ وَقَدْ أَفْضَىٰ بَعْضُکُمْ إِلَىٰ بَعْضٍ وَأَخَذْنَ مِنْکُمْ مِیثَاقًا غَلِیظًا ٢١
و چگونه آن را پس می گیرید در حالی که [با آمیزش جسمی، تماس روحی و معاشرت] به یکدیگر رسیده اید، و آنان از شما [به وسیله قرارداد ازدواج] پیمانی محکم گرفته اند. (۲۱)

وَلَا تَنْکِحُوا مَا نَکَحَ آبَاؤُکُمْ مِنَ النِّسَاءِ إِلَّا مَا قَدْ سَلَفَ ۚ إِنَّهُ کَانَ فَاحِشَةً وَمَق
سلام ... 
عصرتون بخیر ... 
نویسنده ی کوته مغزتون در خدمتتونه با قسمت جدید :) 
شاید باورتون نشه اما هفته ی پیش یادم رفت عاپ کنم !!‌
نمیدونم شاید همه ی مغزم داره به جنینم منتقل میشه دیگه به بزرگی خودتون ببخشید =))) 
خب نظرات قسمت قبل برام جالب بود .. دوستش داشتم ... 
میدونید اغلبتون به این مردن شیوون یطورائی حق دادید ... یکی از رفقا بود نوشته بود من دلم نمیخواد علاقه ی شخصیم به کاراکترا روی روند داستان تاثیر بذاره و حق بیشتری رو به سوریم داده بود 
و دقیق
برای حکومت مصدق که نفت را ملی کرد و گرفتار کودتای امریکایی ۲۸مرداد شد
برای کودکان و زنان و مردان مظلوم هواپیمای سرنگون شده توسط ناو آمریکا
برای تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصادی
برای تحریم‌های دارویی و درد‌های بی‌پایان بیماران وطنم
برای خون تمام مظلومان خاورمیانه و ترورهای بی‌پایان آزادگان جهان
برای گستاخی‌ها تهدید‌ها و توهین‌های آمریکای منفور
برای صلح، گوهری که از منطقه ما گرفتند
برای رعب و وحشت‌هایی که داعش، این زاده‌ی نامشروع ا
ترس این را داشتم که در غربت، دست از پا خطا کنم یا مال و دارایی اندکی که با خودم داشتم را از کف بدهم. اما همه چیز خیلی خوب بر مدار قرار و آرامش چرخید و سفر دلپذیری را برای من رقم زد.
صبح زود، تیغ آفتاب، به همدان رسیدم و در مرکز شهر اتاقی گرفتم و چند دقیقه ای استراحت کردم. نتوانستم بیشتر در اتاق بمانم و میخواستم هرچه زودتر، شهر را ببینم و به اصطلاح سرپری زده باشم.
از مرکز شهر تا آرامگاه شیخ الرئیس را پیاده طی کردم. در همدان وجه غالب مردم بومی هستند
با دل خوش و امیدوار و اندک استرسی که تو وجودمه میام رو تختم دراز میکشم. میتونم بگم 90 درصد برای آزمون فردا (در واقع امروز!) آماده م ^-^ 
امروز بسی مسرور شدم فهمیدم ساعت 8 و نیم باید تو حوزه باشم. صبح میتونم در حد نیم ساعت یه نیم نگاهی به فرمولا و نکات بندازم و خیلی خوب میشه. 
حوزه همون مدرسه ای هستش که خانم الف ( منفور ترین معلم زندگیم ) ازمونای شیمیش رو اونجا برگزار میکرد. وقتی فهمیدم حوزه اونجاست خیلی عصبی شدم و خاطرات بد اونجا اومد تو ذهنم.اما با خ
یکی از موارد منفور و آزاردهنده موبایل و تبلت کابل شارژ آنها است. این کابل‌ها معمولا کوتاه، غیرقابل انعطاف و ضعیف در مقابل سایش و استهلاک هستند. اما شما با خرید یک کابل خوب شارژ که بلند و انعطاف پذیر است می توانید زندگی خود را برای همیشه تغییر دهید.
مقدمه:
پرندگان جزء حیوانات با ارزشی هستند که همواره نمود آن را می توان در زندگی مشاهده کرد. یکی از پرندگان با ارزش کلاغ است.
تنه انشا:
کلاغ پرنده ای است که همواره در فصل های سرد و گرم می توان پرواز زیبای او و قارقار او را در آسمان مشاهده کرد و شنید. کلاغ در اساطیر ایران و یونانی همواره پرنده ای مقدس بوده و به عنوان پیک خورشید شناخته می شده است و نمود مثبتی در جامعه باستانی ایران زمین داشته است.اما در زمان اکنون ما این معنای مثبت تغییر کرده است و
نیمه شهریور یاد آور سالروز تاسیس سازمانی التقاطی است که طبق ادعای موسسان اولیه، برای مبارزه با حاکمان ظالم پهلوی با معیارهای اسلامی بنا شده بود . اما طولی نکشید نامتجانس بودن آن با ایدئولوژی اسلامی و گرایش مهره های اصلی سازمان با مارکسیست بر ملاء و نهایتا به انحراف گرایید . مسعود رجوی که خود بر گرفته ازیک گرایش انحرافی درون سازمانی بود، بدلیل همکاری با ساواک شاهنشاهی جان سالم از اعدام بدر برد و در کمال دجالیت با طرح شعار واهی مبنی بر اینکه
میدانید، بهتر است آدم در وبلاگش از خوشی هایش بنویسید. دل ملت را شاد کند. چه چیزی بهتر از این؟ 
اما من در میان مردم زندگی میکنم، ذهنم دغدغه مند میشود، میخواهم بنویسم. راه به جایی نمیبرم جز به نوشتن. بر من ببخشید.
حکایت از امروز است و اتوبوس شلوغ 9 شب. ما یک ماشین خانوادگی داریم ولی من برای راحتی اهل منزل و اعتقادات شخصی از وسایل نقلیه عمومی استفاده میکنم. اگر روزی هم حوصله اتوبوس نداشته باشم با دوچرخه میروم که البته مسیری طولانی است. چه کنم با ای
پیش نوشت: چندی پیش با خودم قرار گذاشتم که دیگر نوشته هایم را "داغ داغ" منتشر نکنم. این تصمیم، مدتی دوری از وبلاگ نویسی را برایم در پی داشت. انگار نمی خواستم پیش از انتشار فکر کنم؛ شاید مطلب شایسته ای به عرض مخاطب رسید. اما این نوشته هم از همان قماش است.

زد و به هر دلیلی اینترنت قطع شد. می شود حدس زد که در ابتدا بد و بی‌راهی نثار محیط کردم و سپس به نمایش‌گر زل زدم. طبق عادت باید مرورگری مجازی باز می شد و دمی چند به بطالت می گذشت اما به سیگار خالی
دانلود رایگان فیلم شعله ور,
دانلود فیلم شعله ور با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی شعله ور با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم شعله ور
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1395
کارگردان : حمید نعمت اله
بازیگران: امین حیایی، دارا حیایی
خلاصه داستان : فیلم سینمایی
شعله ور امین حیایی در نقش فرید ظاهر می‌شود، پدری که تازه هم اعتیاد را
ترک کرده و هم همسرش او را رها کرده است. این فرد با خلق و خوی خاصی که
دارد در تمام مدت با خود فکر می‌کند ک
روزی آمدم، روزی رفتم، به همین کوتاهی. چند سال اول زندگی‌ام که گذشت و هیچ نفهمیدم که زمان چیست. گذشت بی هیچ خاطره‌ای چون زمانی برای کوبیدن در صخرهء مغزِ بی‌کران نبود. چندی آبشار تند فروریختنِ کبر کودکی بر این سنگسار بارید و نرم کرد. شروع زندگی‌ام از اینجا بود.حوادث از پی هم آمد و گذشت و ماند. دور این میدان بزرگ چرخیدم. گاهی شیرینی‌ها و گاهی تلخی‌ها چشیدم. گاهی خسته شدم و تند رفتم و گاهی کند. گاهی ایستادم و این گردانه خلاف جهت چرخید و مرا به خا
کتابم سوهان روحم شده، برای خواندش به تمرکز بیشتری از درس خواندن نیاز است و اسمش را نبر کتابی که خودم خریده‌ام به خودم تقدیم کرده است که باعث میشود با دیدن جلد کتاب عق بزنم. وقتی بهش میگویم تو برایم فشار روانی محسوب میشوی تعجب میکند و ناراحت میشود. من بیشتر تعجب میکنم که چطور تا الان خودش را فرشته رحمت الهی تصور میکرده‌ است. چیزهای دیگری هم به من میگوید که من بیشتر فکر میکنم خودش است تا من. به غیر از این از دست اسکارلت اوهارا هم فرار کرده‌ام ک
دوران پی ام اس که میشه یکی از شدیدترین حس های توی من اینه که از همه چی و همه کس بدم میاد و متنفر میشم.
یه جورایی حالم به هم میخوره از همه ادمای دور و برم و یه کارایی میکنم که بعدش ادم منفور بعدی میشم خودم.
فی المثل کسی که الان دلم میخواد سر به تنش نباشه مدیر عوضی جانماز اب کشمه که فقط بلده زرزر کنه. هر دوش فقط بلدن زرزر کنن. اصلا اون سازمان لعنتی هیچی به جز شوآف نیس!!! 
ار الان غصه تموم شدن تعطیلات رو دارم که باید بازم برم سر کار. یه زمانی برا این که ک
به نام خدا..
چرا برخی مسئولین به بداخلاقی لفظی روی اورده اند؟!!
در کشور عزیزمان ایران چند سالی است ،کلماتی از دهان برخی مسئولین شندیده می شود که رنگ بوی به اصطلاح چاله میدانی دارد!
در بسیاری از مواقع ناتوانی در انجام امورات محوله باعث سردرگمی مسئول گشته و به جای پاسخ منطقی به طور غیر ارادی از کلماتی غیر اخلاقی برای فرار از پاسخ یا خاموش کردن طرف مقابل استفاده می کند ، این شاید در طول یک فرایند تبدیل به عادت شود .
در مواقعی هم برخی توهمات باعث ا
عشق تاثیر چشمگیری داشت
این اواخر که پرخطر شده بود
طیفی از رنگ های نارنجی
فصل پاییز سردتر شده بود
به خدا او پیام می داد و-
ناخدا سمت دیگری می رفت
عقل سنگی تمام قد می ماند
دل در آب مقطری می رفت
خاصه در روزهای جنجالی
مرکز اغتشاش زیر پتو
اشک در انزوای اجباری 
شیهه از دردهای سرِّ مگو
شاهِ بی مردمیم و بی کشور
دوری و دوستی بی مزه
ایستادن مقابل دنیا
سرنوشت نواریِ غزّه
باشد این مرد و زن خطاکاراند
از تبار شکست های عظیم
شهرهای به توپ ها بسته-
دل به ویرانی
باز هم مزدوران فرقه رجوی ، جوگیر شدند ! این بار خانم ” راما یاد ” ، وزیر
پیشین حقوق بشر از فرانسه در استکهلم متحول شده است ، ظاهرا دلارهای
مجاهدین در آلبانی او را منقلب کرده است ! راما یاد گفته : ” من از اشرف۳ بازگشته‌ام . کلمه عدالت را در اوج نشاندید ، به‌خاطر شما تغییر در چشم‌انداز است “ نزدیک چهل سال است که رهبران شیاد مجاهدین و نوکرانشان می گویند ، تغییر در چشم انداز است ! این چه چشم اندازی است که هرگز نخواهد رسید ؟
پاسخ این سئوال را بای
Trump twice posted in instagram that soleimani was....i cant type that word exactly becuase of my   security
without him world is safer place but  hateful  leader.of (even he actually isnt a leader of a country ) killed innocent ppl and also killed afghanistan ppl u can watch in a movie that by just hacking mobile they find location and kill by airstrike.   Just i want to tell u he post wrong information plz report his insta cuz of false information its important alll ppl understand that soleimani was a real human and help ppl and rescue iraqi ppl under war 

I aplogise of my bad grammer. 
#liar president trump #the worst president in american history
ترامپ دو بار در اینستا پست کرد که قاسم سلیمانی .... برید خودتون ببینید خ
درحالیکه دیگر همه اعضاء و هواداران فرقه رجوی، مرگ سرکرده تروریست شان را به خود قبولانده بودند، مسعود رجوی دوباره پس از حدود 10 سال خفه ی مطلق بودن، درست در زمانی دهان بی افسارش را باز کرد که نباید!البته نباید از این بابت است که با نطق احمقانه اش، هنوز نیامده موجب نفرت بیش از پیش آحاد ملت ایران از فرقه منفور رجوی شد. این گونه اشتباهات عجولانه و احمقانه در رزومه مسعود رجوی و دیگر سرکردگان فرقه ی او فراوان بوده است.
ترور سردار سلیمانی و خوش رقصی
یوسف اسفندیاری۱۶ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۴۱۶ آبان ۱۳۹۸زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۷ دقیقه
 با توجه به این تیتر، به خوبی می‌دانید که قرار است در مورد چه موضوعی صحبت کنیم و به همین خاطر بهتر است سر اصل مطلب برویم. اپل یک شرکت بسیار تفرقه‌انگیز محسوب می‌شود. میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان طرفدار پروپاقرص این کمپانی هستند ولی از طرف دیگر با میلیون‌ها نفر سروکار داریم که از این شرکت نفرت دارند. در مقالات، ویدیوها و پست‌های شبکه‌های اجتماعی مربوط به ای
نشسته بودم روی صندلی غیر راحت خانوم مدنی و قلبم بی وقفه و تند تند خودش را به در و دیوار می کوبید.خم شده بودم و تیک تاک ساعت را حساب می کردم.خم شده بودم و فکر می کردم چقدر ترکیب کتانی مشکی و مانتوشلوار سرمه ای مدرسه قشنگ است.خم شده بودم و حساب می کردم تا حالا چندبار دیگر اینجا نشستم بدون اینکه سر کلاس باشم،چندبارش خودم قلبم را به تپش انداختم تا سر کلاس نفرت بار ب.ب نروم.حساب می کردم آیا خانوم مدنی از دستم خسته شده اند یا نه.یادم آمد اولین بار چقدر
نظر به این که بشر بی سر و پا – این جانور دو پای عجیب الخلقه وحشی، خودخواه، زورگو، درنده خو، دد منش، بی رحم، سفاک، خونخوار، قسی القلب، بهره کش ، ستمگر، غدار، قهار، زبان باز، دو رو، مکار ، جانی، روانی- و هم چنین این موجود بسیار حقیر پست فطرت جاهل و کاهل، نادان و ناتوان، کوردل و کر باطن، تنگ نظر و خام اندیش، خرافاتی و خیالاتی، گمراه و سر به هوا، مفلوک و منفور، که خیال می کند عقل کل است

و اشرف مخلوقات، ولی در بی عقلی و پست فطرتی زبانزد خاص و عام و
فرقه رجوی که عادت به ناهنجار نمودن هر نوع ایدئولوژی، فرهنگ و هرآنچه موجب بقاء تعادل و انسانیت است، دارد. پس از حذف مسعود رجوی توسط مریم و همدستانش، حتی به تفکرات فمنیسم هم هجوم بردند و آن را نیز به ناهنجاری، باورنکردنی تبدیل کردند.اصولاً فمنیست ها بدنبال توازن و تعادل قوانین و حقوق اجتماعی برای زن ها و مردها هستند. اما مریم رجوی با خویی درنده نسبت به جنسیت مذکر، چنان مردها در فرقه رجوی را سرکوب کرده و اصطلاحاً نطقشان را کشیده که حتی هیچ یک ا
ازم پرسیدید چرا خلاصه هیچ کدوم از کتابایی که میخونم اینجا نمینویسم،راستش با خلاصه نویسی زیاد راحت نیستم و فقط دوست دارم به کسی در واقعیت کتابی که میخواد شروع کنه به خوندن و من اون کتاب رو خوندم بگم که ایا از دیدگاه من این کتاب ارزشش رو داشت یا نه،صرفا هیچ وقت به کسی نگفتم این کتاب رو نخون چون من دوستش نداشتم،سلایق متفاوتِ چون دیدگاه ها متفاوتِ،دیدگاه ها متفاوتِ چون سلایق متفاوتِ.
"رویا در شب نیمه ی تابستان"رو تموم کردم.فکر کنم اولین بارم بود
اهدای نشان
ذوالفقار به مردی که تمامی معادلات نظامی و تروریستی آمریکا، اسرائیل و عربستان
سعودی را برهم زد و سرنوشت اهداف و منافع این کشورها، که عامل کشتارهای وسیع  و حامی تروریسم در منطقه بودند را آن گونه که خود
می خواست رقم زد، همچون نمک بر پیکر سراسر زخم فرقه رجوی بود.
اواخر اسفند
ماه سال گذشته رهبر جمهوری اسلامی ایران، با توجه به سابقه ی غرورآمیز و سالیان
متوالی حضور سردار قاسم سلیمانی در جبهه های مبارزه علیه تروریسم آمریکا و متحدانش
در
اکیپ حرفه ای سمپاشی سوسک ریز شرکت سرویس لوله به شما قول می دهد اگر از سمپاشی سوسک ریز آلمانی استفاده کنید کاملا تضمینی برای همیشه از شر سوسک خلاص خواهید شد. حتی اگر این حشرات از واحدهای دیگر و همسایه های شما به منزلتان نفوذ کرده باشند.
تیم حرفه ای سمپاشی سوسک شرکت سرویس لوله، کوچکترین و احتمالی ترین راه های نفوذ سوسک از سایر طبقات و واحدها را از بین میبرد و همچنین به شما مشاوره هایی بابت کارهای لازم جهت پیگشیری از نفوذ این حشرات منفور را ارائ
با مهار ظاهری تمدن اسلامی در ایران و مجموعه خدمات دولت عثمانی به غرب، زمینه برای استقرار حاکمیتی که شیطان از روز نخست به دنبال ایجاد آن در زمین بود، فراهم شد.

پایگاه تاریخ تطبیقی؛ با مهار ظاهری تمدن اسلامی در ایران و مجموعه خدمات دولت عثمانی به غرب، زمینه برای استقرار حاکمیتی که شیطان از روز نخست به دنبال ایجاد آن در زمین بود، فراهم شد.
این حاکمیت شیطانی لزوماً بدین معنی نبود که تمامی عناصر این تمدن ساخته و پرداخته شیطان باشد، چرا که اساس
تابلو نئون پلاستیک را باید جدا از چلنیوم دانست. جد بزرگوار چلنیومی که امروز قاطعانه جایگاه نیاکانش را به خود اختصاص داده و با قساوت نقش آنها را هرچه کمرنگ تر کرده است.
در اصل تنها تفاوت میان حروف برجسته چلنیوم و نئون پلاستیک، جنس زوار آن است. چلنیوم نام زوارش را به ارث برده. زواری از جنس آلیاژی خاصی از فلز آلومینیوم بوده ظاهر براق و خاصیت انعطاف پذیر دارد. در صورتی که نئون پلاستیک جنس زوارش از همان جنس پلاستیک ( پلکسی گلس ) است که در رویه کارش
آنچه در روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» می خوانید:

افول رهبری آمریکا در بحران کرونا

کووید–19 در حال تحمیل خسارات شدیدی بر جان و اقتصاد آمریکایی‌هاست.

این بیماری همچنین می‌تواند از افول در رهبری آمریکا در جهان حکایت داشته بشد.

آمریکا دچار آسیبی در دیپلماسی شده که خود آن را به خود تحمیل کرده است و علت آن هم مشخص است: 
«رئیس‌جمهور ترامپ نقشی را که رؤسای سابق جمهور آمریکا در بحران‌های قرن گذشته بازی می‌کردند کنار گذاشته است، نقشی ک
توطئه جدید ،تجزیه ایران _اذربایجان
«حسن شریعتمداری» دبیرکل تشکل نوظهور ضدانقلاب موسوم به "شورای مدیریت گذار" در گفتگو با یک تلویزیون تجزیه طلب، خواستار جدایی آذربایجان از ایران، إعطای خودمختاری به این منطقه و تشکیل جغرافیای موهومی تحت عنوان "ولایت آذربایجان" شد! پ،ن: چهل سال فراریان منفور در خارج از کشور با تشکیل گروه های اپوزیسیون تلاش می کنند به اهداف شوم دشمنان اسلام جامه عمل بپوشانند. یک روز با اعلان خودمختاری برای منطقه کردستان ، یک
به قلم دامنه. به نام خدا. این یک بحث اندیشه‌ای و جامعه‌شناسی سیاسی است. ما می‌بایست در ایران‌شناسی از مستشرقین! (=شرق‌شناسان) پیشی بگیریم. به عنوان مثال شاید برای هر یڪ از ما این سؤال یا پرسش مطرح باشد ڪه چرا ڪمونیست‌ها در ایران موفق نبودند؟ و نتوانستند ایران را در دست بگیرند؟ من برای این مسأله دست‌ڪم پنج علت و دلیل می‌بینم. در واقع جواب‌ها، به‌حتم به فراخور افکار زیاد است، ولی یڪ پاسخ من این است:

فروپاشی نظام 70 سالۀ کمونیستی شوروی

چو
رهپویان هدایت: در سال 1954 دولت صهیونیستی شعبات محافل بهایی را در
انگلیس، کانادا و فلسطین اشغالی به رسمیت می شناسد و از آن زمان تاکنون این فرقه
ضاله را مورد حمایت خود قرار داده است. همانطور که گزارش های ساواک تاکید می کند؛
بهایی ها در ایران همواره از اسرائیل حمایت کرده و درخدمت اسرائیل بوده اند.
" اسرائیل مذهب بهایی ها را به عنوان یک مذهب رسمی شناسایی کرد و دولت این
رژیم با اجرای برنامه ای به نام – تحبیب – می کوشد از اقلیت های فوق الذکر در سایر
//
مقصود ما از این نوشته این است که چطور می توان عفت مردان را اندازه گیری کرد، به عبارت دیگر مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان چیست؟

حضرت امام علی علیه‌السلام درباره مقیاس اندازه‌گیری عفت و پاک‌دامنی مردان می‌فرمایند:
«عِفَّتُهُ (الرَّجُل) عَلی قدرِ غَیرَتِهِ؛ پاک‌دامنی مرد به اندازه غیرت اوست.»[۱]

آری هر چه غیرت بیشتر باشد پاک‌دامنی بیشتر است. حضرت امام علی علیه‌السلام در حدیثی دیگر می‌فرماید:
«ما زَنی غَیورٌ قطُّ؛(مرد غیور)
اگر تبلیغات سالهای قبل فرقه رجوی در مورد مراسم ویلپنت را نگاه کنیم ،
مملو از پیروزی بزرگ خواندن و فتح الفتوح خواندن آن بود ! اما امسال
گردهمائی ویلپنت ، به یک باره و بدون ذکر هیچ دلیلی ، به فرمان رهبر مفقود !
تعطیل و به خیابان گردی ودوره گردی درخیابان های اروپا و آمریکا تبدیل شد.
در حالی پرونده ویلپنت و اجتماعات در فرانسه ، برای همیشه بسته شد که مریم
تا چندین روز مانده به مراسم هنوز اجازه درج و بیرونی کردن این خبر را نمی
داد ، به این امید که
در  نشستی که اواخر آبان در شهر تبریز درنقد عملکرد فرقه های بابیت و بهائیت برگزار شد به عنوان سخنران نکاتی را یادآور شدم:وظیفه اصلی ما بیان صحیح و تبیین درست معارف دین و نشان دادن کارآمد بودن آن است و پاسخ به شبهات باید به عنوان دفاع مطرح باشد و به قدر ضرورت انرژی صرف آن شود.از آنجا که جریان هایی همچون بابیت و بهائیت با فریب و تبلیغات وسیع خلاف واقع، امنیت فکری و انسجام جامعه را تهدید کرده و می کنند باید به شبهات و القاءات آنها پاسخ داده شود. ی
گارد حزب اللهامروز در رسانه ها خبری منتشر شد که بسیار آشنا و مشکوک بود:تعدادی از مزدوران آمریکا که درپی به هم ریختن اوضاع لبنان هستند، دیشب با صورتهای پوشانده با نقاب، به اسم نیروهای "حزب الله لبنان"، به معترضین در مرکز بیروت حمله کرده و آنان را مورد ضرب و شتم قرار  دادند. این حادثه از نظر تاریخی، مشابهی دارد که خاطره آن را که سال ها پیش منتشر کرده ام، برایتان می گذارم: گارد حزب الله دوم خردادی ها!اواخر اردیبهشت 1376 در ایامی که کشور گرم تبلیغا
تحقیقات جدیدی 5 قدم برای نظارت‌داشتن بر تنهایی ارائه می‌کند.
تا به حال اتفاق افتاده است که حس کنید لایق اتفاقات خوبی که برای‌تان می‌افتد نیستید؟ آیا وقتی در آینه نگاه می‌کنید _ وقتی به لباس‌ها و نوع موهای‌تان خیره می‌شوید _ حس می‌کنید که نه تنها ناامید و آشفته به‌نظر می‌رسید، بلکه به نوعی از خودتان متنفر هستید؟ آیا فکر می‌کنید که ظاهرتان به غایت افتضاح است و حس می‌کنید که بقیه نیز همین طرز تفکر را رجع به شما دارند؟ آیا آرزو می‌کردید

Keyword Stuffing چیست ؟ وچه منفعت و یا ضرری برای سئوی سایت ما دارد ؟
Keyword Stuffing ( بخوانید : کیورد استافینگ ) در واقع طراحی فروشگاه اینترنتی یک تکنیک برای سئو و بهینه سازی سایت بود با هدف افزایش رتبه در کلمه ای خاص که سال ها قبل توسط وب مستران استفاده می شد . آنچه در این روش اتفاق می افتاد ، استفاده از کلمات کلیدی به تعداد دفعات زیاد و به صورت غیر طبیعی در متن و محتوای تولیدی سایت بود . با این کار به طور غیر طبیعی روبات های موتورهای جستجو در گیر آن کلما

Keyword Stuffing چیست ؟ وچه منفعت و یا ضرری برای سئوی سایت ما دارد ؟
Keyword Stuffing ( بخوانید : کیورد استافینگ ) در واقع طراحی فروشگاه اینترنتی یک تکنیک برای سئو و بهینه سازی سایت بود با هدف افزایش رتبه در کلمه ای خاص که سال ها قبل توسط وب مستران استفاده می شد . آنچه در این روش اتفاق می افتاد ، استفاده از کلمات کلیدی به تعداد دفعات زیاد و به صورت غیر طبیعی در متن و محتوای تولیدی سایت بود . با این کار به طور غیر طبیعی روبات های موتورهای جستجو در گیر آن کلما
قسمت اول را بخوان قسمت 69
ادامه نداد، سعی کردم خودم تکه ی جا گذاشته پازل روانشناسم را بیچینم.
-مرده باشه؟ حواسم هست، من بیدی نیستم که با این باد ها بلرزم، این مدت بلا هایی سرم اومده که دیگه شمشیر از رو بستم، بحث می کنم، قهر می کنم، اما وقتی به خودم میام و می بینم کسی نیست که بخواد نازم رو بکشه، به خودم میام‌ و میگم بلند شو، تو فقط خودت رو داری‌.
نگاهش در نگاهم تلاقی پیدا کرد، چشم های خیسم را نگرفتم، آهی کشیدم که مجرای سینه ام سبک شد.
-در حق اطرافی
بسم الله الرحمن ارحیم
#اصلاح_خانواده
قسمت_سوم
نکته بعدی در اصلاح دیگران اینه که اصرار بیش از حد نداشته اینقدر که این اصرار بیش از حد، ضربه میزنه به امر هدایت، هیچی ضربه نمیزنه......
شما هر چقدر خوب باشید و اهل هدایت دیگران باشید به پیغمبر خدا که نمیرسید!
خداوند متعال توی قرآن به پیامبرش میفرماید : 
إِنَّکَ لا تَهْدی مَنْ أَحْبَبْتَ
ای پیغمبر، تو هر کسی رو که دوست داشتی نمیتونی هدایت کنی...
دوست خوب من ...انصافا بی خیال شو خیلی از جاهایی که شما امر
شبهه:
بهمن جازویه همان ابن ملجم است
بهمن جازویه قهرمان ایرانی از جان گذشته ای که علی ابن ابوطالب را به ضرب شمشیر از روبرو (و نه از پشت آنگونه که مسلمانان بیان میکنند)  به شهادت رساند و مسلمانان هویت او را برای ۱۴۰۰ سال مـخفی نگه داشته اند، به گفته تاریخ، بعد از اینکه بهمن به دست اعراب اسیر می شود، او رابهمراه سایر اسرا برای بیگاری و بردگی و یا فروش به دربار خلیفه می فـرستند. از آنجائی که فردی بسیار توانا و هنرمند و صنعتگر بوده، خلیفه از فروش او
اولین روز ذی الحجه سالروز پیوند آسمانی حضرت زهرا (س) و امام علی (ع)، فرخنده ترین پیوند تاریخ بشریت از آن جهت حائز اهمیت است که ازدواج را در آرمانی ترین صورت خود به ما می‌شناساند. 
دقت و ریز بینی در پایه‌های این پیوند و اساس زندگی این دو بزرگوار که هر دو نمادی از انسان کامل هستند، به جوانانی که در پی یافتن همسر مناسب می‌باشند کمک می‌کند تا اهداف عالی ازدواج را شناخته و بر اساس آن دست به انتخاب بزنند. 
این پیوند آسمانی برای زوج‌های جوانی که در
سلام بیان
خوبی؟ شنیده‌ام که می‌گویند حرف نونت دارد به ت تبدیل می‌شود و این روزها به یک سرویس وبلاگی بیات تبدیل شده‌ای. من که ازت دل کندم. مثل دستمال کاغذی برایم شده‌ای. با تمام تنفری که ازت دارم اما به خاطر گل روی آقا محمد در پویش 
کمکی از ما بر میاد؟
شرکت می‌کنم.
حدس می‌زنم مشکلات فعلیِ تو به خاطر بی پولی باشد. تعارف نکن رفیق، خلاصه که ما نان و نمک هم را خورده‌ایم، ما برایت وقت گذاشتیم و نوشته‌هایمان را ریختیم توی آدرس‌هایت، تو هم لاتی ک
« فیس بوک ظرف سه سال به سایت شمارۀ یک در زمینه سرگرمی تبدیل می شود»
« تغییر رژیم در کره شمالی طی دو سال آینده.»
«احتمال سقوط یورو»
«پروازهای فضایی کم هزینه تا سال 2025.»
« نبود نفت خام ظرف پانزده سال آینده.»
هر روز، کارشناسان با پیش بینی های شان ما را بمباران می کنند. اما آن ها چه قدر قابل اعتمادند؟ تا چند سال قبل کسی به خودش زحمت نمی داد این پیش بینی ها را بررسی کند تا این که فیلیپ تت لاک دست به کار شد. او در دوره ده ساله 28361 پیش بینی را از 284 نفر، که
abiston
پنبه نسوز، پنبه کوهی، سنگ معدنی دارای رشته‌های بلند (مانند آمفیبل) .
==============
abject
پست، فرومایه، سرافکنده، مطرود، روی برتافتن، خوار، پست کردن،کوچک کردن، تحقیرکردن.
==============
abjuration
پیمان شکنی، عهد شکنی، سوگند شکنی، نقض عهد، ترک عقیده، ارتداد، انکار==============
abjure
سوگند شکستن، نقض عهد کردن، برای همیشه ترک گفتن، مرتد شدن، رافضی شدن .
=============
ablactate
از شیر گرفتن .
=============
ablactation
از شیر گیری، شیرواگیران .
=================
ablate
از بیخ کندن، قطع کردن، (جراحی)
abiston
پنبه نسوز، پنبه کوهی، سنگ معدنی دارای رشته‌های بلند (مانند آمفیبل) .
==============
abject
پست، فرومایه، سرافکنده، مطرود، روی برتافتن، خوار، پست کردن،کوچک کردن، تحقیرکردن.
==============
abjuration
پیمان شکنی، عهد شکنی، سوگند شکنی، نقض عهد، ترک عقیده، ارتداد، انکار==============
abjure
سوگند شکستن، نقض عهد کردن، برای همیشه ترک گفتن، مرتد شدن، رافضی شدن .
=============
ablactate
از شیر گرفتن .
=============
ablactation
از شیر گیری، شیرواگیران .
=================
ablate
از بیخ کندن، قطع کردن، (جراحی)
بسم الله الرحمن الرحیم- اقای جان رابرت
بولتون کیست- ایشان درسال 1948میلادی بدنیا امده است  و وکیل دادگستری بوده است وخودرا مفسر
سیاسی  میدانست ومشاور حزب جمهوری خواهان
وفرد حکومتی  ومشاور  امنیت ملی 
امریکا در27 مین دوره در سازمان ملل متحد بوده است ودر زمان جرج بوش  یک سمتی درامریکا است که زمانی مجلس سنا تعطیل
است به جای ان  فردی از طرف ریس جمهوری
انتخاب میشود که بجای سنا  با ریس جمهور
تعامل کند از همین جا بخوبی مشخص میشود یک پچاپلوس وبادمجا
همزمان با فرارسیدن نوروز 98 ، سیل در برخی استان ها و شهرهای کشور کام هموطنان ما را تلخ کرد و منجر به خسارات جانی و مالی فراوان گردید.
در اولین ساعات ، نیروهای مردمی و نظامی با توان به یاری هموطنان شتافتند. اما در این بین گروهک تروریستی منافقین که دستش به خون هزاران نفر از مردم آغشته است ، برای تخریب نهادهای نظامی و انقلابی با هدف سوء استفاده سیاسی و تبلیغی و نیز دلسوز نشان دادن خود به پخش کلیپ هایی از خسارات سیل اکتفا کرده است.
این گروهک با تحر

#فیلم سینمایی (( #شکارچی_شنبه ))
مدت زمان⌚️: ۹۰ دقیقهرده سنی : ۱۷+کارگردان: پرویز شیخ طادی
شکارچی شنبه داستان تحول پسر بچۀ ده ساله‌ای به نام بنیامین است که مادرش او را در ابتدای فیلم به مدت یک ماه به پدر بزرگش خاخام حنّان در فلسطین اشغالی می‌سپارد و تأکید می‌کند که روحیات او را تغییر ندهد. اما...
--------------------------- دانلود با کیفیت بالا  ۲۷۲ مگابایت :
https://b2n.ir/236660
دانلود با کیفیت پایین ۶۷.۳۲ مگابایت :
https://b2n.ir/441496
به وقت تعطیلات
https://eitaa.com/tatilat98
#نق

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها